תפריט נגישות

הגישה שלנו

כשהקימו צ'ארלס ולין שוסטרמן את הקרן, הם שאבו השראה מסיפורו של חוני המעגל, שבו נשתלו עצי חרוב כדי שהדורות הבאים יוכלו ליהנות מפירותיהם. הציטוט "כמו ששתלו עבורי אבותיי – כך אני שותל לבניי" הוא ההשראה לסמל של קרן שוסטרמן: עץ איתן עם שורשים עמוקים.

אנחנו דוגלים בהשקעה רחבת היקף וארוכת טווח, ובליווי העשייה של השותפים שלנו, תוך שילוב חשיבה יזמית ופיתוח של רעיונות חדשניים. אנחנו מאמינים שעבודה עם שותפים לדרך ואיסוף נקודות מבט שונות על מגוון סוגיות יכולים להצמיח שורשים לפתרונות יעילים ולעשייה חברתית רבת ערך.

הקרן פועלת לקידום מטרות חברתיות ועשייה חברתית מתוך אהבה גדולה למדינת ישראל. אנחנו מאמינים שפילנתרופיה ממלאת תפקיד חשוב בטיפול בסוגיות החברתיות המורכבות ביותר, אך היא לא יכולה לפעול בחלל ריק. לכן, העבודה שלנו מאופיינת בלמידה מארגונים בשטח וממומחים, ומושתתת על שיתוף פעולה עם ארגוני חברה אזרחית, קהילות, קרנות, גורמי ממשל ואחרים, כדי לגבש יחד פתרונות.

אנשי צוות יושבים ביחד Schusterman Family Philanthropies

בין השותפים שלנו לדרך

אתר זה עושה שימוש בעוגיות (Cookies) על מנת לשפר את חווית הגלישה שלכם. הגלישה באתר וסגירת חלון זה מהווה את הסכמתכם לשימוש בעוגיות. למידע נוסף וניהול העוגיות אנא עיינו במדיניות ה-Cookies שלנו.